S4924R-473K
Tuote-esittely
Osa numero: S4924R-473K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 380MA 2.11 OHM
lomakkeissa: S4924R-473K.pdf
  • Viesti
S4924R-473K: n tekniset tiedot
Osa numero S4924R-473K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 380MA 2.11 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 40710 pcs Tietolomake S4924R-473K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja S4924R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S4924R-473K 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 27MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Shielded Inductor 380mA 2.11 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.11 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 380mA Nykyinen - värikylläisyys 135mA