S4924R-681J
Tuote-esittely
Osa numero: S4924R-681J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680NH 915MA 450 MOHM
lomakkeissa: S4924R-681J.pdf
  • Viesti
S4924R-681J: n tekniset tiedot
Osa numero S4924R-681J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 680NH 915MA 450 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37532 pcs Tietolomake S4924R-681J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja S4924R
Arvioinnit - Q @ Freq 42 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S4924R-681J 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 680nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 190MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Shielded Inductor 915mA 450 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 915mA Nykyinen - värikylläisyys 915mA