S4924R-821K
Tuote-esittely
Osa numero: S4924R-821K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 800MA 590 MOHM
lomakkeissa: S4924R-821K.pdf
  • Viesti
S4924R-821K: n tekniset tiedot
Osa numero S4924R-821K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 800MA 590 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 46304 pcs Tietolomake S4924R-821K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja S4924R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S4924R-821K 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 180MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Inductor 800mA 590 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 590 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 800mA Nykyinen - värikylläisyys 800mA