S4924R-824K
Tuote-esittely
Osa numero: S4924R-824K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820UH 152MA 13 OHM SMD
lomakkeissa: S4924R-824K.pdf
  • Viesti
S4924R-824K: n tekniset tiedot
Osa numero S4924R-824K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820UH 152MA 13 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42681 pcs Tietolomake S4924R-824K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja S4924R
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet S4924R-824K 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 820µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 4.2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Shielded Inductor 152mA 13 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 152mA Nykyinen - värikylläisyys 33mA