SDS130-123M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SDS130-123M
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 1.75A 185 MOHM
lomakkeissa: SDS130-123M.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
SDS130-123M: n tekniset tiedot
Osa numero SDS130-123M Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 1.75A 185 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6666 pcs Tietolomake SDS130-123M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm)
suojaus Shielded Sarja SDS130
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet SDS130-123M TR 1000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 12µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Shielded Wirewound Inductor 1.75A 185 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 185 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.75A Nykyinen - värikylläisyys -