SP1008R-821G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP1008R-821G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM
lomakkeissa: SP1008R-821G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SP1008R-821G: n tekniset tiedot
Osa numero SP1008R-821G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 835MA 167 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15434 pcs Tietolomake SP1008R-821G.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja SP1008R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet SP1008R-821G 2000 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Wirewound Inductor 824mA 167 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 167 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 824mA Nykyinen - värikylläisyys -