SP1210-823H
API DelevanAPI Delevan
SP1210-823H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP1210-823H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 162MA 7.9 OHM SMD
lomakkeissa: SP1210-823H.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1300 pcs
  • Viesti
SP1210-823H: n tekniset tiedot
Osa numero SP1210-823H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 162MA 7.9 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 34643 pcs Tietolomake SP1210-823H.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja SP1210
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet SP1210-823H 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Shielded Wirewound Inductor 162mA 7.9 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7.9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 162mA Nykyinen - värikylläisyys 143mA