SP1210R-821J
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-821J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP1210R-821J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 1.25A 133 MOHM
lomakkeissa: SP1210R-821J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1300 pcs
  • Viesti
SP1210R-821J: n tekniset tiedot
Osa numero SP1210R-821J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 1.25A 133 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48387 pcs Tietolomake SP1210R-821J.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
suojaus Shielded Sarja SP1210R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet SP1210R-821J 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Wirewound Inductor 1.25A 133 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 133 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.25A Nykyinen - värikylläisyys 1.42A