SP1812-332J
API DelevanAPI Delevan
SP1812-332J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP1812-332J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 1.06A 180 MOHM
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
SP1812-332J: n tekniset tiedot
Osa numero SP1812-332J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 1.06A 180 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 54962 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Shielded Sarja SP1812
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet SP1812-332J 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Inductor 1.06A 180 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.06A Nykyinen - värikylläisyys 1.15A