SP1812R-123J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-123J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP1812R-123J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 767MA 340 MOHM
  • Viesti
SP1812R-123J: n tekniset tiedot
Osa numero SP1812R-123J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 767MA 340 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45908 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Muut nimet SP1812R-123J 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 12µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Shielded Inductor 767mA 340 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 767mA Nykyinen - värikylläisyys 602mA