SP1812R-223H
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-223H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP1812R-223H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 509MA 750 MOHM
  • Viesti
SP1812R-223H: n tekniset tiedot
Osa numero SP1812R-223H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 509MA 750 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31791 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Muut nimet SP1812R-223H 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Inductor 509mA 750 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 509mA Nykyinen - värikylläisyys 438mA