SP1812R-333J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-333J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP1812R-333J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 408MA 1.2 OHM SMD
  • Viesti
SP1812R-333J: n tekniset tiedot
Osa numero SP1812R-333J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 33UH 408MA 1.2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48082 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Muut nimet SP1812R-333J 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Shielded Inductor 408mA 1.2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 408mA Nykyinen - värikylläisyys 359mA