SP1812R-562J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-562J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP1812R-562J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 5.6UH 920MA 240 MOHM
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1300 pcs
  • Viesti
SP1812R-562J: n tekniset tiedot
Osa numero SP1812R-562J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 920MA 240 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51178 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Shielded Sarja SP1812R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet SP1812R-562J 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 5.6µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µH Shielded Inductor 920mA 240 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 920mA Nykyinen - värikylläisyys 866mA