SP1812R-823H
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-823H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP1812R-823H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 262MA 2.9 OHM SMD
  • Viesti
SP1812R-823H: n tekniset tiedot
Osa numero SP1812R-823H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 262MA 2.9 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29110 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Muut nimet SP1812R-823H 650 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Shielded Inductor 262mA 2.9 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 262mA Nykyinen - värikylläisyys 228mA