1234F-001
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1234F-001
Valmistaja / merkki: API Technologies Corp.
Tuotteen Kuvaus FILTER LC(PI) 0.012UF CHASSIS
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
1234F-001: n tekniset tiedot
Osa numero 1234F-001 Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus FILTER LC(PI) 0.012UF CHASSIS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14049 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 70V arvot C = 0.012µF
Tyyppi Low Pass teknologia LC (Pi)
Koko / Dimension 0.124" Dia x 0.250" L (3.15mm x 6.35mm) Sarja -
Resistance - Channel (ohmia) 0.01 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Bushing Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Kanavien lukumäärä 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - suodattimien järjestys 3rd
ESD Protection No Yksityiskohtainen kuvaus LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.012µF 10A Axial, Bushing
nykyinen 10A Keskus / rajataajuus -
vaimennus Arvo 70dB @ 100MHz Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1235
valmistajat: Davies Molding, LLC
Kuvaus: KNOB SERRATED 0.250" PLASTIC
Varastossa: 17166 pcs
ladata: 1235.pdf
RFQ
1235 SV001
1235 SV001
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: 1235 SILVER 1000 FT
Varastossa: 13 pcs
ladata: 1235 SV001.pdf
RFQ
1234AS-H-330M=P3
1234AS-H-330M=P3
valmistajat: Murata Electronics
Kuvaus: FIXED IND
Varastossa: 4838 pcs
ladata: 1234AS-H-330M=P3.pdf
1235 SV002
1235 SV002
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: 1235 SILVER 500 FT
Varastossa: 23 pcs
ladata: 1235 SV002.pdf
1234AS-H-2R4M=P3
1234AS-H-2R4M=P3
Kuvaus: FIXED IND
ladata: 1234AS-H-2R4M=P3.pdf
1235
valmistajat: Keystone Electronics Corp.
Kuvaus: CONN QC TAB 0.250
ladata: 1235.pdf
1234AS-H-4R7M=P3
1234AS-H-4R7M=P3
ladata: 1234AS-H-4R7M=P3.pdf
valmistajat: Eveready (Energizer Battery Company)
Kuvaus: BATTERY ZINC 1.5V C