1280F-060
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1280F-060
Valmistaja / merkki: API Technologies Corp.
Tuotteen Kuvaus FILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
1280F-060: n tekniset tiedot
Osa numero 1280F-060 Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus FILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4898 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 2500V (2.5kV) arvot C = 1500pF
Tyyppi Low Pass teknologia LC (Pi)
Koko / Dimension 0.500" Dia x 1.730" L (12.70mm x 43.94mm) Sarja -
Resistance - Channel (ohmia) 0.01 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Bushing - 2 Notched Leads Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Kanavien lukumäärä 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - suodattimien järjestys 3rd
ESD Protection No Yksityiskohtainen kuvaus LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1500pF 25A Axial, Bushing - 2 Notched Leads
nykyinen 25A Keskus / rajataajuus -
vaimennus Arvo 50dB @ 100MHz ~ 10GHz Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Dialight
Kuvaus: LENS BLUE PANEL MOUNT THREADED
Varastossa: 6112 pcs
ladata: 1280974003.pdf
RFQ
1280R B591000
1280R B591000
valmistajat: Belden
Kuvaus: 6#25LDPE/GIFHDLDPE SH FRPVCPVC
Varastossa: 55 pcs
ladata:
RFQ
1280P 008500
1280P 008500
valmistajat: Belden
Kuvaus: 6 #25 FPFA SH FLRST FLRST
Varastossa: 78 pcs
ladata:
valmistajat: Dialight
Kuvaus: LENS WHITE PANEL MOUNT THREADED
Varastossa: 4210 pcs
ladata: 1280975003.pdf
Varastossa: 35 pcs
1280A
1280A
valmistajat: B&K Precision
Kuvaus: VIDEO GENERATOR BENCHTOP
ladata: 1280A.pdf
1280B
1280B
valmistajat: B&K Precision
ladata: 1280B.pdf
1280TD
1280TD
valmistajat: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTROPLATING RED 1"X 72YD
ladata: 1280TD.pdf
Kuvaus: LENS AMBER PANEL MOUNT THREADED
Varastossa: 104 pcs
1281
valmistajat: Keystone Electronics Corp.
Kuvaus: CONN QC TAB 0.250 SOLDER
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna