54802002X5V102P
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 54802002X5V102P
Valmistaja / merkki: API Technologies Corp.
Tuotteen Kuvaus CAP FEEDTHRU 1000PF 250V AXIAL
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
450 pcs
  • Viesti
54802002X5V102P: n tekniset tiedot
Osa numero 54802002X5V102P Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus CAP FEEDTHRU 1000PF 250V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 60528 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 250V Toleranssi 0%, +100%
thread Size - lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 0.281" Dia x 0.233" L (7.14mm x 5.95mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial - No Leads Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant insertion Loss 15dB @ 100MHz
Korkeus (Max) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF Feed Through Capacitor 250V 25A 10 mOhm Axial - No Leads
DC-vastus (DCR) (maksimi) 10 mOhm nykyinen 25A
kapasitanssi 1000pF