56F711-015
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 56F711-015
Valmistaja / merkki: API Technologies Corp.
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15P STR SLDR CUP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
56F711-015: n tekniset tiedot
Osa numero 56F711-015 Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15P STR SLDR CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1869 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating 50V
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Zinc Die Cast, Nickel Plated Sarja 700
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polyester, Glass Filled
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Filter
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 5A