AR780915030CCLF
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
AR780915030CCLF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AR780915030CCLF
Valmistaja / merkki: API Technologies Corp.
Tuotteen Kuvaus RF ANT 915MHZ MODULE CABLE MAG
lomakkeissa:
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 513 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
AR780915030CCLF: n tekniset tiedot
Osa numero AR780915030CCLF Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus RF ANT 915MHZ MODULE CABLE MAG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 513 pcs Tietolomake
VSWR 3.1 päättyminen Cable (254mm) - SMA Male (1)
Sarja - Return Loss -
Pakkaus Bulk Muut nimet 1171-1076
Lukumäärä Bands 1 Asennustyyppi Magnetic, Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Korkeus (Max) 0.870" (22.10mm)
Saada 3dBic Taajuusalue 911MHz ~ 919MHz
Taajuusryhmä UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Taajuus (keskikohta / bändi) 915MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 915MHz Module RF Antenna 911MHz ~ 919MHz 3dBic Cable (254mm) - SMA Male (1) Magnetic, Chassis Mount
Sovellukset - antennin tyyppi Module
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: RF ANT 2.4/5GHZ FLAT PATCH 200MM