PSM4-101M-10T2
Tuote-esittely
Osa numero: PSM4-101M-10T2
Valmistaja / merkki: API Technologies Corp.
Tuotteen Kuvaus CAP FEEDTHRU 100PF 20% 200V 3PSM
  • Viesti
PSM4-101M-10T2: n tekniset tiedot
Osa numero PSM4-101M-10T2 Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus CAP FEEDTHRU 100PF 20% 200V 3PSM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 49613 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±20%
thread Size - lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm) Sarja PSM
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 3-PSM Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
insertion Loss - Korkeus (Max) 0.118" (3.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 100pF Feed Through Capacitor 200V 10A 0.5 mOhm 3-PSM DC-vastus (DCR) (maksimi) 0.5 mOhm
nykyinen 10A kapasitanssi 100pF