SCIF-9910-502
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCIF-9910-502
Valmistaja / merkki: API Technologies Corp.
Tuotteen Kuvaus CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
150 pcs
  • Viesti
SCIF-9910-502: n tekniset tiedot
Osa numero SCIF-9910-502 Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22687 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 100V Toleranssi -
thread Size - lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 0.159" Dia x 0.110" L (4.04mm x 2.79mm) Sarja 9900
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Press Fit Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant insertion Loss 30dB @ 100MHz
Korkeus (Max) - Yksityiskohtainen kuvaus 5000pF Feed Through Capacitor 100V 5A 10 mOhm Axial, Press Fit
DC-vastus (DCR) (maksimi) 10 mOhm nykyinen 5A
kapasitanssi 5000pF