SSM1-152P-05T1
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SSM1-152P-05T1
Valmistaja / merkki: API Technologies Corp.
Tuotteen Kuvaus FILTER LC(PI) 1500PF SMD
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SSM1-152P-05T1: n tekniset tiedot
Osa numero SSM1-152P-05T1 Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus FILTER LC(PI) 1500PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 52370 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 100V arvot C = 1500pF
Tyyppi Low Pass teknologia LC (Pi)
Koko / Dimension 0.315" L x 0.083" W (8.00mm x 2.10mm) Sarja SSM
Resistance - Channel (ohmia) - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Pill, Square Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Kanavien lukumäärä 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus 0.087" (2.20mm) suodattimien järjestys 3rd
ESD Protection No Yksityiskohtainen kuvaus LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1500pF 5A Pill, Square
nykyinen 5A Keskus / rajataajuus -