SSM1F-152P-10T1
API Technologies CorpAPI Technologies Corp
SSM1F-152P-10T1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SSM1F-152P-10T1
Valmistaja / merkki: API Technologies Corp.
Tuotteen Kuvaus FILTER LC(PI) 1500PF SMD
lomakkeissa:
  • Viesti
SSM1F-152P-10T1: n tekniset tiedot
Osa numero SSM1F-152P-10T1 Valmistaja API Technologies Corp
Kuvaus FILTER LC(PI) 1500PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4735 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 100V arvot -
Tyyppi Low Pass teknologia LC (Pi)
Koko / Dimension 0.315" L x 0.083" W (8.00mm x 2.10mm) Sarja SSM
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus Data Lines for Mobile Devices
väre No Resistance - Channel (ohmia) -
Polarisaatio Pill, Square Muut nimet 1171-1115-2
SSM1F152P10T1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Kanavien lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero SSM1F-152P-10T1 Korkeus 0.087" (2.20mm)
Laajennettu kuvaus LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1500pF 10A Pill, Square ESD Protection C = 1500pF
Kuvaus FILTER LC(PI) 1500PF SMD Johdin Eristys 10A