A-CCS68-Z-SM-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS68-Z-SM-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: A-CCS68-Z-SM-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN SOCKET PLCC 68POS TIN
lomakkeissa: A-CCS68-Z-SM-R.pdf
  • Viesti
A-CCS68-Z-SM-R: n tekniset tiedot
Osa numero A-CCS68-Z-SM-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN SOCKET PLCC 68POS TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6977 pcs Tietolomake A-CCS68-Z-SM-R.pdf
Tyyppi PLCC Päättäminen Post Pituus 0.130" (3.30mm)
päättyminen Solder Sarja -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Pakkaus Tube Muut nimet ACCS68ZSMR
AE10073
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Määrä positiot tai Pins (Grid) 68 (4 x 17)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled ominaisuudet Closed Frame
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto 30 mOhm
Yhteystiedot - Post Phosphor Bronze Yhteysmateriaali - Mating Phosphor Bronze
Yhteyshenkilön nimi - Post Tin Yhteys Maali - Mating Tin
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
A-CCS68-Z
A-CCS68-Z
valmistajat: ASSMANN WSW Components
Kuvaus: CONN SOCKET PLCC 68POS TIN