A-HDF26PP-TAXL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: A-HDF26PP-TAXL-B-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26P VERT SLDR
lomakkeissa: A-HDF26PP-TAXL-B-R.pdf
  • Viesti
A-HDF26PP-TAXL-B-R: n tekniset tiedot
Osa numero A-HDF26PP-TAXL-B-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26P VERT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6688 pcs Tietolomake A-HDF26PP-TAXL-B-R.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated Sarja -
Pakkaus Tray Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
laippa Ominaisuus Housing/Shell (4-40) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 5A