A-HDS15LL-TAXL-B-R
Tuote-esittely
Osa numero: A-HDS15LL-TAXL-B-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 15POS STR
lomakkeissa:
  • Viesti
A-HDS15LL-TAXL-B-R: n tekniset tiedot
Osa numero A-HDS15LL-TAXL-B-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 15POS STR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6281 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 1 (DE, E) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated Sarja -
Pakkaus Tray Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (4-40) ominaisuudet Grounding Indents
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material -
Yhteydenottolomake - Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Sub, High Density Väri -
Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
A-HDS 62 LL/Z
A-HDS 62 LL/Z
valmistajat: ASSMANN WSW Components
Kuvaus: CONN D-SUB HD PLUG 62POS STR
Varastossa: 67205 pcs
ladata: A-HDS 62 LL/Z.pdf
RFQ
A-HDS 62 A-KG/T
A-HDS 62 A-KG/T
Kuvaus: CONN DSUB HD PLUG 62POS R/A SLDR
Varastossa: 22035 pcs
ladata: A-HDS 62 A-KG/T.pdf
RFQ
A-HDS15-HOOD-WP
A-HDS15-HOOD-WP
Kuvaus: CONN D-SUB HD PLUG 15POS STR
ladata: A-HDS15-HOOD-WP.pdf
A-HDS26LL-TAXL-B-R
A-HDS26LL-TAXL-B-R
Kuvaus: CONN D-SUB HD PLUG 26POS STR