A-HDS62LL-TAXL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: A-HDS62LL-TAXL-B-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 62POS STR
lomakkeissa:
  • Viesti
A-HDS62LL-TAXL-B-R: n tekniset tiedot
Osa numero A-HDS62LL-TAXL-B-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 62POS STR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5940 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated Sarja -
Pakkaus Tray Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 62
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (4-40) ominaisuudet Grounding Indents
Yksityiskohtainen kuvaus 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 5A