AHDS62A-KG-TAXB-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AHDS62A-KG-TAXB-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AHDS62A-KG-TAXB-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN DSUB HD PLUG 62POS R/A SLDR
lomakkeissa: AHDS62A-KG-TAXB-R.pdf
  • Viesti
AHDS62A-KG-TAXB-R: n tekniset tiedot
Osa numero AHDS62A-KG-TAXB-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN DSUB HD PLUG 62POS R/A SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5630 pcs Tietolomake AHDS62A-KG-TAXB-R.pdf
lankatulkki - Voltage Rating 250V
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated Sarja -
Pakkaus Tray Muut nimet AE11045
AHDS62A-KG-TAXB-R-ND
Käyttölämpötila - Rivien 3
Joitakin paikkoja 62 Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Board Lock, Grounding Indents Yksityiskohtainen kuvaus 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub, High Density
Väri Black Backset-välilyönti 0.350" (8.89mm)