AWH14G-E232-IDC-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH14G-E232-IDC-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AWH14G-E232-IDC-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN PIN IDC 14POS W/ FLANGE
lomakkeissa: AWH14G-E232-IDC-R.pdf
  • Viesti
AWH14G-E232-IDC-R: n tekniset tiedot
Osa numero AWH14G-E232-IDC-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN PIN IDC 14POS W/ FLANGE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2892 pcs Tietolomake AWH14G-E232-IDC-R.pdf
Wire Type Ribbon Cable lankatulkki -
Sarja - Rivien välit 0.100" (2.54mm)
Piki 0.100" (2.54mm) Pakkaus Tray
Muut nimet HPT14H Rivien 2
Joitakin paikkoja 14 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Feed Through kiinnitys tyyppi Latch Lock/Eject Hooks, Long
Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Rectangular Header Connector IDC Gold Yhteydenotto Tyyppi Male Pin