AWH16G-0232-IDC-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH16G-0232-IDC-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AWH16G-0232-IDC-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN PIN IDC 16POS LONG W/O EAR
lomakkeissa: AWH16G-0232-IDC-R.pdf
  • Viesti
AWH16G-0232-IDC-R: n tekniset tiedot
Osa numero AWH16G-0232-IDC-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN PIN IDC 16POS LONG W/O EAR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6403 pcs Tietolomake AWH16G-0232-IDC-R.pdf
Wire Type Ribbon Cable lankatulkki -
Sarja - Rivien välit 0.100" (2.54mm)
Piki 0.100" (2.54mm) Pakkaus Tray
Muut nimet AWH16G0232IDCR
HPB16H
Rivien 2
Joitakin paikkoja 16 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Feed Through kiinnitys tyyppi Latch Lock/Eject Hooks, Long
Yksityiskohtainen kuvaus 16 Position Rectangular Header Connector IDC Gold Yhteydenotto Tyyppi Male Pin