AWH24G-0222-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH24G-0222-T-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AWH24G-0222-T-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN HEADER 24PS VERT SHORT GOLD
lomakkeissa: AWH24G-0222-T-R.pdf
  • Viesti
AWH24G-0222-T-R: n tekniset tiedot
Osa numero AWH24G-0222-T-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN HEADER 24PS VERT SHORT GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4272 pcs Tietolomake AWH24G-0222-T-R.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder
Tyyli Board to Cable/Wire peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sarja - Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Pakkaus Tray
Yleinen kosketuspituus - Muut nimet AWH24G0222TR
HVS24H
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 24
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Eristyskorkeus 0.669" (17.00mm) Eristysväri Gray
Tulosuoja - ominaisuudet Keying Slot
kiinnitys tyyppi Latch Lock/Eject Hooks, Short Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 24 position 0.100" (2.54mm)
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Brass
Yhteyden pituus - Post 0.130" (3.30mm) Kontaktin pituus - Mating -