AWH30G-E232-IDC-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH30G-E232-IDC-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AWH30G-E232-IDC-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN PIN IDC 30POS W/ FLANGE
lomakkeissa: AWH30G-E232-IDC-R.pdf
  • Viesti
AWH30G-E232-IDC-R: n tekniset tiedot
Osa numero AWH30G-E232-IDC-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN PIN IDC 30POS W/ FLANGE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3405 pcs Tietolomake AWH30G-E232-IDC-R.pdf
Wire Type Ribbon Cable lankatulkki -
Sarja - Rivien välit 0.100" (2.54mm)
Piki 0.100" (2.54mm) Pakkaus Tray
Muut nimet HPT30H Rivien 2
Joitakin paikkoja 30 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Feed Through kiinnitys tyyppi Latch Lock/Eject Hooks, Long
Yksityiskohtainen kuvaus 30 Position Rectangular Header Connector IDC Gold Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Header Väri Gray
kaapeli päättyminen IDC
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
AWH30G-E232-IDC
AWH30G-E232-IDC
valmistajat: ASSMANN WSW Components
Kuvaus: CONN PIN IDC 30POS W/ FLANGE