AWH40G-0202-IDC-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH40G-0202-IDC-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AWH40G-0202-IDC-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN PIN IDC 40POS W/O MT EAR
lomakkeissa: AWH40G-0202-IDC-R.pdf
  • Viesti
AWH40G-0202-IDC-R: n tekniset tiedot
Osa numero AWH40G-0202-IDC-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN PIN IDC 40POS W/O MT EAR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3602 pcs Tietolomake AWH40G-0202-IDC-R.pdf
Wire Type Ribbon Cable lankatulkki -
Sarja - Rivien välit 0.100" (2.54mm)
Piki 0.100" (2.54mm) Pakkaus Tray
Muut nimet AWH40G0202IDCR
HPK40H
Rivien 2
Joitakin paikkoja 40 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Feed Through kiinnitys tyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus 40 Position Rectangular Header Connector IDC Gold Yhteydenotto Tyyppi Male Pin