AWH64G-0202-IDC-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH64G-0202-IDC-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AWH64G-0202-IDC-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN PIN IDC 64POS W/O MT EAR
lomakkeissa: AWH64G-0202-IDC-R.pdf
  • Viesti
AWH64G-0202-IDC-R: n tekniset tiedot
Osa numero AWH64G-0202-IDC-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN PIN IDC 64POS W/O MT EAR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6454 pcs Tietolomake AWH64G-0202-IDC-R.pdf
Wire Type Ribbon Cable lankatulkki -
Sarja - Rivien välit 0.100" (2.54mm)
Piki 0.100" (2.54mm) Pakkaus Tray
Muut nimet AWH64G0202IDCR
HPK64H
Rivien 2
Joitakin paikkoja 64 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Feed Through kiinnitys tyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus 64 Position Rectangular Header Connector IDC Gold Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Header Väri Gray
kaapeli päättyminen IDC
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
AWH64G-E222-IDC-R
AWH64G-E222-IDC-R
valmistajat: ASSMANN WSW Components
Kuvaus: CONN PIN IDC 64POS W/ FLANGE
Varastossa: 6136 pcs
ladata: AWH64G-E222-IDC-R.pdf
RFQ
AWH64G-0222-IDC-R
AWH64G-0222-IDC-R
Kuvaus: CONN PIN IDC 64POS SHORT W/O EAR
Varastossa: 3900 pcs
ladata: AWH64G-0222-IDC-R.pdf
RFQ
AWH64G-0202-IDC
AWH64G-0202-IDC
Kuvaus: CONN PIN IDC 64POS W/O MT EAR