AWHW2-40A-0202-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW2-40A-0202-T-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AWHW2-40A-0202-T-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN HEADER LO-PRO 2MM 40POS R/A
lomakkeissa: AWHW2-40A-0202-T-R.pdf
  • Viesti
AWHW2-40A-0202-T-R: n tekniset tiedot
Osa numero AWHW2-40A-0202-T-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN HEADER LO-PRO 2MM 40POS R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3240 pcs Tietolomake AWHW2-40A-0202-T-R.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder
Tyyli Board to Cable/Wire peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sarja - Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Tube
Yleinen kosketuspituus - Muut nimet AE10558
AWHW240A0202TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 40
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Eristyskorkeus 0.217" (5.51mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Keying Slot
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.079" (2.00mm)
Nykyinen arvostelu 1.5A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Brass
Yhteyden pituus - Post 0.110" (2.79mm) Kontaktin pituus - Mating 0.157" (4.00mm)