AWHW24G-0202-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW24G-0202-T-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AWHW24G-0202-T-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN HEADER LOW-PRO 24POS GOLD
lomakkeissa: AWHW24G-0202-T-R.pdf
  • Viesti
AWHW24G-0202-T-R: n tekniset tiedot
Osa numero AWHW24G-0202-T-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN HEADER LOW-PRO 24POS GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6839 pcs Tietolomake AWHW24G-0202-T-R.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder
Tyyli Board to Cable/Wire peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sarja - Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Pakkaus Tray
Yleinen kosketuspituus - Muut nimet AWHW24-G-0202-T-R
AWHW24G0202TR
HRP24H
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 24
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Eristyskorkeus 0.354" (9.00mm) Eristysväri Gray
Tulosuoja - ominaisuudet Keying Slot
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 24 position 0.100" (2.54mm)
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Brass
Yhteyden pituus - Post 0.130" (3.30mm) Kontaktin pituus - Mating 0.224" (5.70mm)