AWP2-14-7241-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP2-14-7241-T-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AWP2-14-7241-T-R
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CONN SOCKET IDC 14POS W/STR GOLD
lomakkeissa: AWP2-14-7241-T-R.pdf
  • Viesti
AWP2-14-7241-T-R: n tekniset tiedot
Osa numero AWP2-14-7241-T-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN SOCKET IDC 14POS W/STR GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6365 pcs Tietolomake AWP2-14-7241-T-R.pdf
Wire Type Ribbon Cable lankatulkki -
Sarja - Rivien välit 0.079" (2.00mm)
Piki 0.079" (2.00mm) Pakkaus Tray
Muut nimet AWP2147241TR
HSE14H
Rivien 2
Joitakin paikkoja 14 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Feed Through, Strain Relief kiinnitys tyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Yhteydenotto Tyyppi Female Socket