DN-19CASTOR
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
DN-19CASTOR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DN-19CASTOR
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus CASTORS LOCKABLE SET OF 4
lomakkeissa: DN-19CASTOR.pdf
  • Viesti
DN-19CASTOR: n tekniset tiedot
Osa numero DN-19CASTOR Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CASTORS LOCKABLE SET OF 4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5961 pcs Tietolomake DN-19CASTOR.pdf
Sarja Digitus® Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant For Use With / Oheistuotteet Digitus® Cabinets
lisävaruste tyyppi Casters, Wheels
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DN-19GS-600
DN-19GS-600
valmistajat: ASSMANN WSW Components
Kuvaus: RAIL 19" L SUPPORT 330MM 2PCS
Varastossa: 4265 pcs
ladata: DN-19GS-600.pdf
RFQ
DN-19GS
DN-19GS
Kuvaus: RAIL 19" L SUPPORT 715MM 2PCS