DN-19TRAY-1-SW
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
DN-19TRAY-1-SW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DN-19TRAY-1-SW
Valmistaja / merkki: ASSMANN WSW Components
Tuotteen Kuvaus RACK MNT SHLF VENTED 19" 1U BLCK
lomakkeissa:
  • Viesti
DN-19TRAY-1-SW: n tekniset tiedot
Osa numero DN-19TRAY-1-SW Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus RACK MNT SHLF VENTED 19" 1U BLCK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5496 pcs Tietolomake
Paino - Ilmanvaihto Vented
Tyyppi Shelf, Fixed Koko / Dimension 10.000" L x 19.000" W x 1.750" H (254.00mm x 482.60mm x 44.45mm)
Toimitustiedot Shipped from Digi-Key Sarja Digitus®
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) materiaali Metal, Steel
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant For Use With / Oheistuotteet Digitus® Cabinets
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Metal, Steel Shelf, Fixed 10.000" L x 19.000" W x 1.750" H (254.00mm x 482.60mm x 44.45mm) Black