65N103MBLCP
AVX CorporationAVX Corporation
65N103MBLCP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 65N103MBLCP
Valmistaja / merkki: AVX Corporation
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10000PF 250VAC RADIAL
lomakkeissa: 65N103MBLCP.pdf
  • Viesti
65N103MBLCP: n tekniset tiedot
Osa numero 65N103MBLCP Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 10000PF 250VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4936 pcs Tietolomake 65N103MBLCP.pdf
Jännite - Rated 250VAC Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja -
Arvioinnit X2, Y3 Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Disc Muut nimet 478-4311-3
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF ±20% 250VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc
kapasitanssi 10000pF Sovellukset Safety