AISC-0603-R024G-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0603-R024G-T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AISC-0603-R024G-T
Valmistaja / merkki: Abracon Corporation
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 24NH 490MA 190 MOHM
lomakkeissa: 1.AISC-0603-R024G-T.pdf2.AISC-0603-R024G-T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
AISC-0603-R024G-T: n tekniset tiedot
Osa numero AISC-0603-R024G-T Valmistaja Abracon Corporation
Kuvaus FIXED IND 24NH 490MA 190 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 788552 pcs Tietolomake 1.AISC-0603-R024G-T.pdf2.AISC-0603-R024G-T.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
suojaus Unshielded Sarja AISC-0603
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 250MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet AISC-0603-R024G-TTR
AISC0603R024GT
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ceramic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 24nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 3.8GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 24nH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 190 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 490mA Nykyinen - värikylläisyys -