ATS-10E-159-C2-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-10E-159-C2-R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATS-10E-159-C2-R0
Valmistaja / merkki: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Tuotteen Kuvaus HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T766
lomakkeissa: ATS-10E-159-C2-R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ATS-10E-159-C2-R0: n tekniset tiedot
Osa numero ATS-10E-159-C2-R0 Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T766 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14779 pcs Tietolomake ATS-10E-159-C2-R0.pdf
Leveys 1.772" (45.00mm) Tyyppi Top Mount
Lämmönkesto @ Natural - Lämmönkesto @ Forced Air Flow 10.70°C/W @ 100 LFM
Muoto Square, Fins Sarja pushPIN™
Tehonkulutus @ lämpötilan nousun - paketti Jäähdytetty Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Muut nimet ATS-10E-159-C2-R0-ND
ATS17763
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Finish Blue Anodized materiaali Aluminum
Pituus 1.772" (45.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Off Base (korkeus Fin) 0.394" (10.00mm) Halkaisija -