ATS-10F-159-C3-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-10F-159-C3-R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATS-10F-159-C3-R0
Valmistaja / merkki: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Tuotteen Kuvaus HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412
lomakkeissa: ATS-10F-159-C3-R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ATS-10F-159-C3-R0: n tekniset tiedot
Osa numero ATS-10F-159-C3-R0 Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16724 pcs Tietolomake ATS-10F-159-C3-R0.pdf
Leveys 1.772" (45.00mm) Tyyppi Top Mount
Lämmönkesto @ Natural - Lämmönkesto @ Forced Air Flow 10.78°C/W @ 100 LFM
Muoto Square, Fins Sarja pushPIN™
Tehonkulutus @ lämpötilan nousun - paketti Jäähdytetty Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) materiaali Finish Blue Anodized
materiaali Aluminum Pituus 1.772" (45.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Off Base (korkeus Fin) 0.394" (10.00mm)