ATS-54375R-C0-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATS-54375R-C0-R0
Valmistaja / merkki: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Tuotteen Kuvaus HEATSINK 37.5X37.5X19.5MM NO TIM
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ATS-54375R-C0-R0: n tekniset tiedot
Osa numero ATS-54375R-C0-R0 Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEATSINK 37.5X37.5X19.5MM NO TIM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15130 pcs Tietolomake
Leveys 1.476" (37.50mm) Tyyppi Top Mount
Lämmönkesto @ Natural - Lämmönkesto @ Forced Air Flow 3.50°C/W @ 200 LFM
Muoto Square, Fins Sarja -
Tehonkulutus @ lämpötilan nousun - paketti Jäähdytetty BGA
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) materiaali Finish Black Anodized
materiaali Aluminum Pituus 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Off Base (korkeus Fin) 0.768" (19.50mm)