ATS-P2-25-C2-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-P2-25-C2-R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATS-P2-25-C2-R0
Valmistaja / merkki: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Tuotteen Kuvaus HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766
lomakkeissa: ATS-P2-25-C2-R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ATS-P2-25-C2-R0: n tekniset tiedot
Osa numero ATS-P2-25-C2-R0 Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9867 pcs Tietolomake ATS-P2-25-C2-R0.pdf
Leveys 2.362" (60.00mm) Tyyppi Top Mount
Lämmönkesto @ Natural - Lämmönkesto @ Forced Air Flow 6.26°C/W @ 100 LFM
Muoto Square, Fins Sarja pushPIN™
Tehonkulutus @ lämpötilan nousun - paketti Jäähdytetty Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Muut nimet ATS-P2-25-C2-R0-ND
ATS1862
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Finish Blue Anodized materiaali Aluminum
Pituus 2.362" (60.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Off Base (korkeus Fin) 0.984" (25.00mm) Halkaisija -