96FD25-S128-PLG
Tuote-esittely
Osa numero: 96FD25-S128-PLG
Valmistaja / merkki: Advantech
Tuotteen Kuvaus SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
lomakkeissa: 96FD25-S128-PLG.pdf
  • Viesti
96FD25-S128-PLG: n tekniset tiedot
Osa numero 96FD25-S128-PLG Valmistaja Advantech
Kuvaus SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3071 pcs Tietolomake 96FD25-S128-PLG.pdf
Paino 1.98 oz (56g) Jännite - Supply 5V
Tyyppi SATA III Nopeus - Kirjoita 310MB/s
Nopeus - Lue 520MB/s Koko / Dimension 100.0mm x 69.85mm x 6.80mm
Sarja - Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi FLASH - NAND (MLC)
muistin koko 128GB Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Muotoseikka 2.5" Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V