96FD25-S256-PLG2
Tuote-esittely
Osa numero: 96FD25-S256-PLG2
Valmistaja / merkki: Advantech
Tuotteen Kuvaus SSD 256GB 2.5" MLC SATA III 5V
lomakkeissa: 96FD25-S256-PLG2.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 340 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 340 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
96FD25-S256-PLG2: n tekniset tiedot
Osa numero 96FD25-S256-PLG2 Valmistaja Advantech
Kuvaus SSD 256GB 2.5" MLC SATA III 5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 340 pcs Tietolomake 96FD25-S256-PLG2.pdf
Jännite - Supply 5V Tyyppi SATA III
Nopeus - Kirjoita 300MB/s Nopeus - Lue 500MB/s
Koko / Dimension 100.0mm x 69.85mm x 6.80mm Sarja -
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi FLASH - NAND (MLC) muistin koko 256GB
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Muotoseikka 2.5"
Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V Nykyinen - Max 900mA