96FD80-N512-PLG
Tuote-esittely
Osa numero: 96FD80-N512-PLG
Valmistaja / merkki: Advantech
Tuotteen Kuvaus SSD 512GB MLC M.2 SATAIII 3.3V
lomakkeissa:
  • Viesti
96FD80-N512-PLG: n tekniset tiedot
Osa numero 96FD80-N512-PLG Valmistaja Advantech
Kuvaus SSD 512GB MLC M.2 SATAIII 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3372 pcs Tietolomake
Paino - Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi SATA III Nopeus - Kirjoita -
Nopeus - Lue - Koko / Dimension 80.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Sarja - Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi FLASH - NAND (MLC)
muistin koko 512GB Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Muotoseikka M.2 Module Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Drive (SSD) 512GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V