EP3SE110F1152C2N
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SE110F1152C2N Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EP3SE110F1152C2N
Valmistaja / merkki: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Tuotteen Kuvaus IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 17 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 17 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
24 pcs
  • Viesti
EP3SE110F1152C2N: n tekniset tiedot
Osa numero EP3SE110F1152C2N Valmistaja Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Kuvaus IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Supply 0.86 V ~ 1.15 V Yhteensä RAM Bits 8936448
Toimittaja Device Package 1152-FBGA (35x35) Sarja Stratix® III E
Pakkaus / Case 1152-BBGA, FCBGA Muut nimet 544-2802
Käyttölämpötila 0°C ~ 85°C (TJ) Lukumäärä Logic Elements / Cells 107500