EP3SE80F1152I3
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SE80F1152I3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EP3SE80F1152I3
Valmistaja / merkki: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Tuotteen Kuvaus IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
lomakkeissa: 1.EP3SE80F1152I3.pdf2.EP3SE80F1152I3.pdf3.EP3SE80F1152I3.pdf4.EP3SE80F1152I3.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 31 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 31 pcs
  • Viesti
EP3SE80F1152I3: n tekniset tiedot
Osa numero EP3SE80F1152I3 Valmistaja Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Kuvaus IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Supply 0.86 V ~ 1.15 V Yhteensä RAM Bits 6843392
Toimittaja Device Package 1152-FBGA (35x35) Sarja Stratix® III E
Pakkaus / Case 1152-BBGA, FCBGA Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TJ)